Informacje ogólne

Ewa Miara nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1950-07-22, Oborniki Śląskie
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: emerytka, Przewodnicząca Rady Miasta

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–2 z 2 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Złotoryja, przewodnicząca źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KWW IRENEUSZ ŻURAWSKI — DOBRY GOSPODARZ źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.