Informacje ogólne

Leszek Antonowicz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1955-05-05, Złotoryja
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: SP nr 3 w Złotoryi
Radny Rady Miejskiej Złotoryi kilku kadencji. Trener akrobatyki sportowej w Stowarzyszeniu Akrobatycznym „AURUM” w Złotoryi, nauczyciel wychowania fizycznego, złoty medalista Mistrzostw Świata w... akrobatyce sportowej.
Czytaj całość
Zwiń

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–7 z 7 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
brak informacji
Rada Miasta Złotoryja, Złotoryja, kandydat na stanowisko radnego, liczba głosów: 105, procent głosów: 27, wybrany źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Złotoryja, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KWW IRENEUSZ ŻURAWSKI — DOBRY GOSPODARZ źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.