Informacje ogólne

Dariusz Dobosz nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1967-05-31, Złotoryja
Miejsce pracy: Działalność gospodarcza

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–5 z 5 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Złotoryja, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
SLD Lewica Razem, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Gospodarcza, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.