Informacje ogólne

Marcin Gagatek nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1979-03-18, Złotoryja
Wykształcenie: wyższe
Miejsce pracy: SP w Pielgrzymce, SP w Nowej Wsi Grodziskiej — nauczyciel

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Złotoryja, radny źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
SLD Lewica Razem, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Gospodarcza, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej, wiceprzewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.