Informacje ogólne

Irena Mundyk nie pełni już funkcji radnego. Data wygaśnięcia mandatu: 2018-11-16.

Data i miejsce urodzenia: 1951-05-28, Komorniki k/Legnicy
Miejsce pracy: emerytka

Wygrana w wyborach: wybory samorządowe 2018

Biografia

Rekordy 1–6 z 6 pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie
Doświadczenie zawodowe Doświadczenie na funkcji
16.11.2014 – 16.11.2018
Rada Miasta Złotoryja, radna źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
KWW IRENEUSZ ŻURAWSKI — DOBRY GOSPODARZ, członek klubu źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Gospodarcza, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Spraw Społecznych, członek źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Budżetu i Finansów, przewodniczący źródło
16.11.2014 – 16.11.2018
Komisja Rewizyjna, członek źródło
pokaż 5 / 10 / 20 / 50 / wszystkie

Głosowania

Obecność na głosowaniach

Oddane głosy

Nie dotyczy

Deklaracje

Nie dodano jeszcze żadnej deklaracji.